109270178_293195705067698_4451665730074444180_n

VİLLALARIMIZ

Ege ile Akdeniz’in kesiştiği Toroslar’ın eteklerinde, mis gibi çam ağaçlarının önünde yemyeşil doğasıyla sizlere kucak açan Villa Taşhane; sıcak havanıza serinlik, bozulmamış köy hayatı ve doğallığıyla hayatınıza renk katacak. Doğal yaşam dinlenme alanları, temiz hava, nemden uzak bir hayat sizlerle olacak.

Villa Taşhane, İstanbul – Antalya kara yoluna 1 kilometre mesafede olup Fethiye merkeze ise 25 dakika mesafededir. Özellikle yaz aylarında Fethiye’nin sıcağından bunalıp yayla havası serinliğinde huzur bulmak isteyenler için birebir. Taş evin serin odalarında ise, klimanın yapay serinliğinden uzak bir ortama sahip olacaksınız. Yakın mesafede bulunan doğal ürünler, lezzete kolayca ulaşabilmenizi sağlayacak. Yakın mesafede ulaşabileceğiniz Celal Amca’nın Çiftliği ile doğal ürünlere erişme fırsatınız olacak.

Biz iddia ediyoruz; köy yaşantısı, yörük esintisi ile doğalın en doğalıyız. Hem yayla havası hem de şehir havasının ortasındayız. Kısacası biz Fethiye ve Seydikemer’in balkonundayız. Önünde havuzuyla, yanında akar çeşmesiyle, çam ağaçlarıyla, istediğiniz zaman mangal keyfiyle burada vaktiniz kıymetlenecek.

Arkada Toroslar’ın uzantısı Akdağlar, önünde Dikmen Tepesi ve yemyeşil doğasıyla Kumluova. Hayâllerinizin ötesinde size sunulan doğal taş yaşam alanı sizleri bekliyor…

Korunaklı Havuz

Korunaklı Havuz

Aileniz ve sevdikleriniz ile keyifli vakit geçirirken, korunaklı havuz ile hep beraber sıcak havalarda serinleyeceksiniz.

Eşsiz Manzara

Eşsiz Manzara

Yemeklerinizi eşsiz manzara karşısında yerken, sevdikleriniz ile birlikte unutulmaz anları kaydedeceksiniz.

Kafanızı Dinlendirin

Kafanızı Dinlendirin

Köy hayatının sessizliğinde doğa ile baş başa sakin ve huzurlu bir tatil sizi bekliyor. Çam kokusu havası ve eşsiz manzarası sizleri büyüleyecek.

Gezerken Tatilinizin Keyfini Çıkarın

Gezerken Tatilinizin Keyfini Çıkarın

Denize ve Çevre ziyaret edilecek yerlerine gidebilir, gezi yorgunluğunuzu huzur içinde villamızda atabilirsiniz.

VİLLA TAŞHANENİN SİZE SUNDUĞU İMKANLAR

INTERNET
İÇECEK
MUTFAK
MUHAFAZAKAR HAVUZ
SPOR
ÇAMAŞIR - BULAŞIK
YEMEK
BANYO
MANGAL
BUZDOLABI - DONDURUCU
JAKUZİ
ÜTÜ - SAÇ KURUTMA
MARKETLER
TELEVİZYON
SEYİR - KAMELYA
ÜTÜ - SAÇ KURUTMA